ÖZTÜRK TARIM PEYZAJ VE DANIŞMANLIK

Bölgemizde ihtiyaç duyulan nitelikli ve bilgiye dayalı hizmeti bölgede bulunan üreticilere, kurumsal kimliklere ve tüketicilere sağlamak adına 2020 yılında kurulmuş bulunmaktayız. Ziraat mühendisi ve peyzaj mimarı kadromuzla hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz.
Bizimle çalıştığınızda, sizin ihtiyaçlarınızı anlamak için elimizden geleni yaparız ve size özel olarak tasarlanmış çözümler sunarız. Uzman ekibimiz, sektörde uzun yıllardır deneyimli olduğu için sizlere en iyi hizmeti veren bir firma olarak hizmet sunarız. Bizimle çalıştığınızda, ihtiyaçlarınızı karşılamak için en uygun çözümleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Her müşterinin ihtiyacı farklıdır ve biz bunun farkındayız. Bu nedenle, hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre özelleştiriyoruz. Böylece, her müşteriye özel olarak hizmet sunuyoruz. Ayrıca, müşterilerimizle sürekli olarak iletişim halinde oluruz ve onların ihtiyaçları değiştiğinde hizmetlerimizi güncelleyebiliriz. Bizimle çalıştığınızda, ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirilmiş hizmetler sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Biz, müşterilerimizin başarısının bizim başarımız olduğunu anlıyoruz ve onların başarısına odaklanıyoruz. Ayrıca, sürekli olarak müşterilerimizle iletişim halinde oluruz ve onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışırız. Böylece, müşterilerimize en iyi hizmeti verebiliriz. Bizimle çalıştığınızda, başarınıza güvenilir bir ortak olarak hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Biz, sürekli olarak yenilikçi fikirler üreterek, müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz. Ayrıca, yenilikçi fikirlerimizi uyguladığımızda elde ettiğimiz sonuçları sürekli olarak izleyerek, hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Böylece, müşterilerimize en iyi hizmeti sunabiliyoruz. Bizimle çalıştığınızda, sizin için yenilikçi fikirler ve kanıtlanmış sonuçlar sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Haşere Kontrolü ve İlaçlama Hizmetleri

Haşere kontrolü ya da pest control olarak ifade edilen söz konusu hizmet, ev ve iş yerlerinde bulunan haşerelerden kişilerin kurtulabilmesi için önemli bir hizmettir. Haşere kontrolü, insanların yaşamlarını sürdürdüğü ve kullandığı yerlerde insanlara ve eşyalara zarar veren haşerelerin tespit edilmesi ve yok edilmesi olarak ifade edilebilir. Haşereler her türlü canlı ve nesneye zarar verebilmektedir. Bu nedenle hızlı bir şekilde tespit edilerek ortadan kaldırılması gerekmektedir. Dünya üzerinde son derece hızlı bir şekilde üreyen, ısrarcı ve son derece dayanıklı haşereler genellikle havaların ısınması ile birlikte ortaya çıktığı bilinmektedir. Ancak söz konusu haşerelerin yalnızca sıcak aylarda ortaya çıkmadığını ve yılın hemen her türlü ayında haşereler ile karşılaşabilmenin mümkün olduğunu ifade edebiliriz.

Haşere Kontrolü Neden önemlidir?

Haşereler doğrudan insanlara saldırmasa da tüm haşereler üzerinde taşıdıkları bakteri ve virüsler ile hastalıklara neden olabilmektedir. Bu da insan hayatını ciddi bir tehlikeye sokmaktadır. Bunun yanı sıra çirkin görünümleri ve varlıklarının insanları rahatsız etmesi de haşere kontrolünün öneminin kavranmasına neden olmaktadır. Bu kapsam da ev ve iş yerlerinde mutlaka haşere kontrolü yapılması gerektiğini ifade edebiliriz. Pest control olarak da ifade edilebilen söz konusu hizmet kapsamında kişilerin ev ve iş yerlerinde ki haşerelerden son derece kolay bir şekilde kurtulabilmesi mümkündür.

Haşere Kontrollerinde Güvenilir Hizmet

Söz konusu hizmeti alırken son derece güvenilir firmalar ile iletişime geçmelisiniz. çünkü haşerelerin kontrol edilmesi ve ortadan kaldırılması için profesyonel bir çalışmanın sürdürülmesi gerekmektedir. Bu da güvenilir firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana haşere kontrolünde en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunmaktadır. Haşere, böcek ve fare gibi istenmeyen canlıların kontrol edilmesinde ve ortadan kaldırılmasında uzman, profesyonel ve deneyimli olan kadromuz aracılığı ile siz de ev ve iş yerlerinizde haşerelerden kolayca kurtulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek evinizde ki haşerelerden kurtulmak için evinize bizi davet etmektir. Bu sayede kısa bir süre içerisinde tüm haşerelerden kurtulabilirsiniz.