Hakkımızda

ÖZTÜRK TARIM PEYZAJ VE DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.

Öztürk Tarım ve Peyzaj Ziraat Mühendisi İlker ÖZTÜRK tarafından 2020 yılı mayıs ayında resmi kuruluş adımları sonrası aynı yılın Ağustos ayında açılışını yaparak bölgemizde bulunan üretici, sanayici ve son tüketicinin hizmet ve tedarik ihtiyaçlarını karşımayı hedeflemektedir.

Hizmet sağlayıcı olarak verdiğimiz hizmetler arasında; bahçe bakımı, peyzaj projelerinin tasarım ve kurulumu, bahçe düzenleme, ağaçlandırma, gübreleme, otomatik sulama sistemleri kurulumu, tarımsal danışmanlık, yer almaktadır.

Kuruluşumuz aynı zamanda T.C. Sağlık Bakanlığı Onaylı İlaçlama Firmasıdır, iş yerleri, evler, sanayi kuruluşları gibi alanlarda ilaçlama faliyetlerini sürdürmektedir.

Tedarik zincirimizde ise tarımsal makine, yedek parça, zirai ilaç, gübre, tohum, halk sağlığı, böcek, haşere ilaçları, hayvansal besleme ürünleri, yem katkıları, ve bahçe ekipmanları bulunmaktadır. Dünyanın ve Türkiye’nin birçok ünlü markalarının bölge temsilcisi olarak günden güne tedarik kapasitemizi arttırmaktayız.

Şirketimiz bünyesinde tam zamanlı peyzaj mimarı ve ziraat mühendisi çalışmakta olup, her iş kolu için gerekli çalışan sayısı ile hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Bölgemizde verdiğimiz hizmetlerle istihdamı arttırarak şehrimize böyle zorlu dönemde destek olmak için gayret sarf etmekteyiz.

Öztürk Tarım ve Peyzaj olarak bölgemizin en büyük tedarik ve hizmet sağlayıcısı olmayı hedeflemekteyiz.

Facebook Twitter Instagram YouTube Pinterest linkedin