Misyon ve Vizyonumuz

Öztürk Tarım ve Peyzaj

Vizyonunumuz

Vizyon 2021, hizmet veya ürün almak isteyen tüketicilerimizin doğru bilgiye ve en iyi hizmete ulaşmasını sağlamak istemekteyiz.

Vizyonumuzu paylaşan ticari paydaşlarımız ile bizi tercih eden insanlarımıza kaliteli hizmet deneyimi ve doğru ürünü sunmak için her geçen gün şirketimizi daha ileriye taşımaya inovasyon ve en uygun operasyon tutkusuyla bölgenin en iyi ürün ve hizmetlerini sağlamaya gayret ediyoruz.

Sağlık, tarım, peyzaj, hayvan besleme, bahçe makineleri, tarımsal yedek parça gibi yeni iş alanlarını keşfetmek ve inovasyon tarihi boyunca yolculuğumuza devam etmek için sabırsızlanıyoruz.
Öztürk Tarım & Peyzaj & İlaçlama yeni zorlukları ve fırsatları sevinçle karşılayacak.

Öztürk Tarım & Peyzaj & İlaçlama olarak Vizyonumuz Trakya Bölgesinin en büyük tarımsal hizmet ve ürün sağlayıcısı olmaktır

Öztürk Tarım ve Peyzaj

Misyonumuz

Öztürk Tarım & Peyzaj & İlaçlama Şirketi bölgemizde bulunan üretici, sanayici ve son tüketici için çokça ihtiyaç duyulan tarımsal tedarik ve hizmetin kaliteli bir şekilde tüketiciyle buluşması adına kuruldu.

Hizmet sağlayıcı olarak verdiğimiz hizmetler arasında; bahçe bakımı, peyzaj projelerinin tasarım ve kurulumu, bahçe düzenleme, ağaçlandırma, gübreleme, otomatik sulama sistemleri kurulumu, tarımsal danışmanlık, yer alırken perakende tedarik zincirimiz tarımsal makine, yedek parça, zirai ilaç, gübre, tohum, halk sağlığı, böcek, haşere ilaçları, hayvansal besleme ürünleri, yem katkıları, ve bahçe ekipmanları gibi ürün gruplarını kapsamaktadır.

Facebook Twitter Instagram YouTube Pinterest linkedin