Mühendis Reçeteli Zirai İlaç
Buğdayda Dar ve Geniş Yaprakta Tam Tutuculuk
Hemen Arayın

ENFORCER Buğday İLACI

       ENFORCER 640 SC isimli Nufarm tarafından üretilmiş olan zirai ilaç Buğday ve Arpa’da kırmızı köklü karaçim, turp, papatya gibi otları uzun süre baskılama etkisi ile tarlanızdan uzak tutmaktadır. İlacın çalışma mekanizması toprak yüzeyini kaplama ve çıkan otları sistemik olarak öldürmek üzerine kurulur.

ENFORCERİN KULLANIMI

    Enfocer 640 SC kullanımı hem buğdayın ekiminden sonra hemde 2-4 yapraklı dönemde gerçekleştirilebilmektedir, bu ilac hem çıkmış hemde çıkacak olan yabancı otları tarlanızdan uzak tutmanızı sağlamaktadır. Kullanım tavsiyesi buğday ekiminden ortalama 2 hafta sonra tarlaya pulverizatör ile uygulanması şeklindedir daha detaylı bilgileri Ziraat Mühendisi İlker ÖZTÜRK’e 0 538 256 66 32 nolu telefondan ulaşarak alabilirsiniz

Enforcer ile yabancı ot sorununu aklınızdan kolayca çıkartabilirsiniz, 

Ucuz ve uygun fiyatlı enforcer satın almak için bize 0 538 256 66 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Enforcer ile aynı aktif madde yapısına sahip Lentipur + Alliance ikilisi stoklarımızda bulunmaktadır ve uygun fiyatlarla sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz. Lentipur ve alliance karışım halinde iken Enforcer ile neredeyse birebir aktif örneği oluşturmaktadır ve enforcer gibi mükemmel ot tutuculuğuna sahiptir.

Zirai ilaç; tarımsal faaliyetlerin sürdürülmesi açısından oldukça kritik rollere sahip olduğunu vurgulamak gerekir. İlaçlama tarımsal ürünlerin daha kaliteli yetişmesini ve daha fazla verim vermesini sağlarken ilaçlamada yapılan yanlışların ciddi problemlere neden olabilmektedir. Bu anlamda sizlere Çerkezköy’de sunduğumuz zirai ilaç seçeneklerimiz ile tarım ürünlerinizin başarısına katkı sağlıyoruz.

Öztürk Tarım olarak ilaç danışmanlığı seçeneklerinden yararlanma konusunda rastgele seçimler yapmamanız adına sizlere ilaçların yanı sıra uzman bilgisi sunduğumuzu da ifade etmek gerekir. Ziraat mühendislerimiz vasıtası ile hangi ilacı nasıl kullanabileceğinize hâkim olabilirsiniz. Kullanım talimatları ile size destek olacak firmamız sayesinde hem ilaçları doğru dozda kullanacaksınız hemde maksimum yararı bitkilerinize sağlayacaksınız.

Zirai İlaç Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Tarımsal ilaçların yoğun bir şekilde kullanılması alınacak olan verimin düşmesine neden olurken uzun vadede toprağın özelliklerini kaybederek verimsiz hale gelmesine de neden olur. Türkiye’deki tarımsal faaliyetlerde maalesef tarımsal ilaçların yoğun ve yanlış kullanılması bir çok sorunu ortaya çıkartmaktadır.

Siz de uzmanlığımızdan yararlanarak zirai ilaçları kullanmayı tercih ediyorsanız kaliteli ve dengeli bir ilaç kullanımı ile karşı karşıya kalacağınızı unutmamalısınız. İlaç kullanımını ön plana çıkararak kalitenin uzun vadede ortadan kaybolmasına neden olacak çözümler sunmayı asla uygun bulmuyoruz. Bu anlamda profesyonel ama sınırlı ilaç tercihleri ile size destek olmayı amaçlıyoruz.

En Profesyonel Zirai İlaçlar

Zirai ilaçların ne kadar önemli olduğundan ve kaliteli, profesyonel olanların tercih edilmesi gerektiğinden bahsettik.
Bu noktada sizleri dolandırabilecek, kaliteli tarımsal ilaçlar yerine son derece kalitesiz ürünler sunabilecek pek çok firmanın ve kişinin varlığından söz edebilmemiz mümkündür. Dolayısıyla söz konusu ürünlere sahip olurken dikkatli olmanız ve bu ürünlerin kalitesinden emin olmanız gerekmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli tarımsal ilaçların satışını yapmaktadır. Bu nedenle firmamızın son derece güvenilir ve profesyonel şekilde hizmetler sunduğundan bahsedebilmemiz mümkündür.
Siz de güvenilir ve profesyonel firmalar arıyor ve en kaliteli tarımsal ilaçlara sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle hemen iletişime geçerek zirai ilaçlara sahip olabilirsiniz.